Certifikace bazální stimulace

[responsivevoice_button voice="Czech Female" buttontext="Přečíst obsah stránek"]

O tom, že se v domově snažíme trvale zlepšovat naše služby a tím i život osob, jež zde žijí, jsem již psala. V minulém roce jsme obhájili kvalitu našich služeb certifikací Značka kvality v sociálních službách (https://www.dpsp.cz/znacka-kvality-v-socialnich-sluzbach-hvezdicky-obhajeny/) a letos jsme usilovali o získání certifikace konceptu bazální stimulace. Více se o tomto konceptu dozvíte zde https://www.dpsp.cz/bazalni-stimulace-v-domove-pro-seniory/.

V certifikaci konceptu bazální stimulace se nám skutečně podařilo uspět a naši práci jsme obhájili. V níže vložených přílohách si můžete prohlédnout, jak byla naše práce hodnocena odborným institutem.

Závěrečná zpráva bazální stimulace

Ráda bych poděkovala všem našim pečovatelkám a sestřičkám, které se nejen v této práci proškolily, ale úspěšně ji i v praxi používají. A pochvala nepřichází jen z mé strany. Paní PhDr. Karolína Maloň Friedlová, PhD. ředitelka a supervizorka Institutu bazální stimulace, se vyjádřila k práci našich zaměstnanců také velmi pochvalně a dokonce s její pomocí můžeme publikovat naše zkušenosti s konceptem v odborném časopise. Jsem na naši práci hrdá a jsem velmi ráda, že mohu pracovat v takovém týmu, jaký v našem domově nyní je. Děkuji.

Mgr. Bc. Petra Bruknerová, DiS., ředitelka Domova pro seniory Pelhřimov

 

 

Soubory ke stažení

Skip to content