Zákaz návštěv na oddělení DZR prodloužen do pátku 24.2.2023- covid pozitivní klienti

[responsivevoice_button voice="Czech Female" buttontext="Přečíst obsah stránek"]

V neděli 12.2.2023 jsme bohužel na oddělení domov se zvláštním režimem, žluté patro, zjistili několik covid pozitivních klientů. Nemoc se bohužel rozšířila a při plošném testování jsme zjistili další covid pozitivní osoby. Od čtvrtka 16.2.2023 jsou tedy v izolaci další klienti. Naštěstí mají všichni jen mírné příznaky, nicméně vzhledem k věku klientů nechceme situaci podcenit.

Z důvodu zamezení šíření infekce jsme přijali přísnější preventivní opatření. Vzhledem k tomu, že jsou nemocní klienti rozptýleni po celém oddělení se zvláštním režimem, rozhodli jsme se zakázat na tomto oddělení od pondělí 13.2.2023 do pátku 24.2.2023 návštěvy a celé oddělení dát do režimu karantény. Ve středu od 14 do 17 hodin a v neděli od 14 do 17 hodin můžete svým blízkým přinést balíček a nechat jej označený jménem na stolku před vstupem na oddělení, rádi jej předáme.

Po celé budově je nutné nosit respirátor, osoby, které nebudou používat respirátor, budou z budovy vykázány. Návštěvy na ostatních patrech jsou povoleny a též i klienti mohou budovu opouštět. Všichni mají doporučeno používat respirátory nebo roušky.

Otázky týkající se zdravotního stavu klientů Vám odpoví vedoucí zdravotního úseku, Mgr. Štěpánka Marková, tel. 774 770 285

Děkuji za respektování všech opatření.

Petra Bruknerová, ředitelka

Skip to content