Posilující dávka očkování Covid 19

[responsivevoice_button voice="Czech Female" buttontext="Přečíst obsah stránek"]

Informujeme, že očkování třetí posilující dávkou proběhne očkovacím týmem Nemocnice Pelhřimov v pondělí 25.10. od 8 hodin.

Celkem by mělo být očkováno 81 osob a použitá bude vakcína firmy Pfizer. Vzhledem k nepříznivé epidemické situaci jsme se rozhodli i v souvislosti s očkováním zakázat návštěvy, a to na období cca 2 – 3 týdny. Berte prosím v úvahu, že pečujeme o velmi oslabenou skupinu seniorů. Infekce respiračním onemocněním před očkováním a v nejbližších dnech po očkování by mohla velmi zkomplikovat zdravotní stav našich klientů. Z tohoto důvodu též omezujeme dovolenky klientů (můžete si vzít své blízké domů pouze na celou dobu zakázaných návštěv). Vycházky klientů zakázané nejsou, přesto ale žádáme i v této oblasti o zachování zdravého rozumu – počasí není optimální a nebezpečí infekce velmi vysoké.

Coby ředitelka současně sděluji, že nebudu udělovat žádné výjimky. Viz. předchozí příspěvek týkající se zákazu návštěv.

Ráda bych též vyzvala k očkování třetí dávkou a to zejména seniory a všechny, kteří se o ně starají. Vězte, že je to jeden z kroků, které můžete udělat nejen pro sebe, ale i pro ostatní.

Petra Kratochvílová

 

 

Skip to content