Poděkování rodinným příslušníkům našich klientů

[responsivevoice_button voice="Czech Female" buttontext="Přečíst obsah stránek"]

Chtěla bych poděkovat rodinným příslušníkům našich klientů a dalším blízkým osobám za dodržování všech nutných pravidel. Víme, že nosit respirátory je obtěžující a zajišťovat si testy z odběrových míst složité. Proto bych chtěla poděkovat všem, kteří to zvládají a k pravidlům se staví s pochopením a vstřícně.

Až na výjimky jsou očkovaní všichni naši klienti i pracovníci, a to hlavně díky ochotě Nemocnice Pelhřimov k nám opakovaně posílat očkovací tým. Ze zkušeností z jiných zařízení ale víme, že u seniorů může být imunitní odezva na očkování různá. Stoprocentní ochranu bohužel nelze zajistit jiným způsobem, než kombinací očkování a dalších preventivních opatření. Stále se v domově snažíme nic nepodcenit a skloubit možnost trochu se nadechnout a chovat svobodně s patřičnou mírou ochrany. Zatím se to daří, ale vývoj epidemie je nejistý a v zařízení našeho typu není možné se chovat nezodpovědně a zbytečně optimisticky.

Věřte, že také s radostí vyhlížíme konec pandemie a těšíme se na dlouhodobé uvolnění. K tomu však potřebujeme spolupráci vás všech. Děkujeme za to, že tomu rozumíte 🙂

Petra Kratochvílová, ředitelka domova pro seniory

Skip to content