Od pondělí 28.3.2022 – povolené návštěvy v objektu domova pro seniory ve středu a v neděli

[responsivevoice_button voice="Czech Female" buttontext="Přečíst obsah stránek"]

Informujeme, že od pondělí 28.3.2022  jsou povolené návštěvy v celém objektu domova pro seniory, ale jen ve středu a v neděli od 14 do 17 hodin. Co se týká víkendu 26 – 27.3. jsou možné návštěvy pouze v neděli a to pouze na modrém a zeleném patře.

Upozorňujeme, že někteří klienti jsou stále v izolaci z důvodu onemocnění Covid 19. Aktuálně se jedná o 5 bytů. Na tyto byty je zákaz vstupu a blízcí těchto klientů byli informováni.

Do budovy lze vstoupit pouze s OCHRANOU ÚST A NOSU, TEDY RESPIRÁTOREM. NEVSTUPUJTE S MALÝMI DĚTMI A POKUD SE CÍTÍTE NEMOCNÍ. Osoby, které to nebudou dodržovat, budou personálem vykázány.

Vzhledem k tomu, že se nákaza v domově šíří právě v souvislosti s návštěvami, důrazně apeluji na zdravý rozum a dodržování všech pravidel hygieny!!!

V souvislosti s onemocněním jsme již museli dva klienty hospitalizovat, navzdory rozvolňování se nedomnívám, že je vhodný čas opatření bagatelizovat. Je-li to možné, upřednostněte pobyt v parku, kam mohou klienti po domluvě s personálem kdykoliv. 

Děkuji za dodržování pravidel.

Petra Kratochvílová

Skip to content