Informace pro rodinné příslušníky našich klientů

[responsivevoice_button voice="Czech Female" buttontext="Přečíst obsah stránek"]

Z domova pro seniory máme několik dobrých zpráv.

Zde první. Pro zhoršení zdravotního stavu některých klientů jsme v tomto týdnu přistoupili opět k testování přesnějšími PCR testy. U žádného z klientů se neprokázala infekce onemocněním Covid 19, klienti se pravděpodobně pouze nachladili během vycházek a dovolenek a jejich stav se již zlepšuje.

Zde druhá dobrá zpráva. U klientů, kde byla dle Usnesení Vlády nutná po návratu z dovolenky karanténa, se žádné příznaky onemocnění neobjevily a všechny karantény byly zrušeny.

Třetí dobrá zpráva. O očkování našich klientů již komunikujeme s Nemocnicí Pelhřimov. Naši klienti budou proočkováni nemocničním mobilním očkovacím týmem.  Věříme, že v nejbližších dnech, ovšem podle počtu dodaných vakcín…. Nyní připravujeme administrativní stránku očkování.

A čtvrtá dobrá zpráva. Vzhledem k zakázaným návštěvám jsme zprovoznili v systému www.ahojbabi.cz možnost domlouvat si setkání skrz WhatsApp a Skype. Videosetkání si můžete domlouvat v pracovní dny od 13 do 14,30 hodin. Videosetkání si lze rezervovat přes web, sami se Vám v požadovaném čase ozveme, vložte sem proto na sebe kontakt 🙂

domov se zvláštním režimem – WhatsApp: 775 897 842, tel.: 778 702 959

domov pro seniory – WhatsApp: 775 894 673, Skype: 778 717 623, tel. 778 717 623

Své balíčky můžete blízkým stále nosit každou středu od 13 do 15,30 hodin. Návštěvy nechceme  povolovat z důvodu, že onemocnění klientů (nejen Covid, ale i běžné virózy či chřipky) by mohla zbytečně komplikovat očekávané očkování. Proočkovat se chtějí téměř všichni klienti domova.

Petra Kratochvílová, ředitelka DPSP

Skip to content