DEN PRO RODINY – vyhodnocení soutěží

[responsivevoice_button voice="Czech Female" buttontext="Přečíst obsah stránek"]

Na neděli jsme v našem domově pro seniory připravili první Den pro rodinu. A nutno říct, že to bylo moc fajn. My, coby zaměstnanci, naši klienti a, jak věřím a odhaduji podle výrazů v tvářích, i blízcí našich klientů si odpoledne moc užili. Celkem se akce účastnilo přes dvacet našich klientů s rodinami a další klienti, jež doprovázeli naši zaměstnanci.

Členové rodiny si mohli společně zasoutěžit celkem v sedmi disciplínách, potom si sednou do ergomístnosti a společně popít kávičku a ochutnat buchtu, kterou klienti připravili už v pátek. S disciplínami nám pomáhaly studentky Obchodní akademie. Děkujeme 🙂  Mimo zábavu mohli také rodinní příslušníci konzultovat s našimi vedoucími pracovníky zdravotní stav klientů, kvalitu péče atd.

Slíbili jsme, že na webových stránkách zveřejníme jména vítězů. Všem vítězům jsme předali již včera malé dárečky, diplom a medaile.

  1. místo: PANÍ BROŽOVÁ S DCEROU
  2. místo: PAN KOUTNÍK S DOPROVODEM PEČOVATELKY
  3. místo: PANÍ HRONOVÁ S DCEROU

Všem vítězům gratulujeme a věříme, že se Den pro rodinu stane tradicí a v podobně příjemné atmosféře se sejdeme i v září příští rok.

Zde pár fotografií:

 

Skip to content