Den otevřených dveří v budově Domova pro seniory (4.10.2021) a Týden sociálních služeb

[responsivevoice_button voice="Czech Female" buttontext="Přečíst obsah stránek"]

Asociace poskytovatelů sociálních služeb pravidelně první říjnový týden věnuje prezentaci sociálních služeb. K tomuto týdnu se již roky připojujeme i my a pořádáme akce nejen pro obyvatele domova pro seniory, ale i pro klienty našich dalších služeb a veřejnost.

Zveme tedy na Den otevřených dveří do budovy domova pro seniory v Městských sadech v pondělí 4.října od 10,00 do 16,30. Budete se moci seznámit s chodem domova, prohlédnout si výstavku výrobků a podívat se na fotografie (nejen) z doby covidové…. A zkusíme i zodpovědět Vaše dotazy týkající se našich pobytových služeb. Od 15,30 bude potom v tělocvičně v 5. patře přednáška pro všechny, kdo pečují o závislou osobu, a rodinné příslušníky našich klientů, kteří si chtějí některé věci ujasnit – „Nač si dávat pozor v péči o nemohoucí seniory“. 

Stejnou přednášku si můžete poslechnout i ve středu 6.10.2021 od 15 hodin v budově Domu s pečovatelskou službou Zámeček (Dolnokubínská 1931) – „Nač si dávat pozor v péči o nemohoucí seniory“, kdy si zase popovídáme o tom, jak pomáhají denní stacionáře a pečovatelská služba, jak o tyto služby žádat a kdy už je péče o závislou osobu doma příliš náročná.

Pro vstup na přednášky je nutné doložit doklad o bezinfekčnosti:

  1. očkování, kdy od druhé dávky uplynulo alespoň 14 dní
  2. negativní PCR test nebo antigenní test, kdy antigenní test je možné i udělat vlastní na místě
  3. potvrzení o prodělání onemocnění Covid19 v době maximálně před 180 dny.

Program Týdne sociálních služeb a Dne otevřených dveří si můžete stáhnout zde Týden sociálních služeb 2021 Pozvánka den otevřených dveří 2021

Bohužel z důvodu ochrany našich klientů na jiné akce, než jsou přednášky, veřejnost nezveme. Účastnit se mohou pouze obyvatelé domova a klienti naší pečovatelské služby či stacionáře.

Těšíme se na setkání alespoň na přednáškách.

Petra Kratochvílová, ředitelka Domova pro seniory

Skip to content