Kontakt! Kontakt
Soc. pracovnice 565 301 259
Sesterna 565 301 262

Dokumenty ke stažení a ostatní

Hledáme lékaře/lékařku, která by převzala do péče část našich klientů. Nabízíme zařízenou ordinaci, zdravotní sestru na vedení potřebné administrativy. Více informací na tel. 775 861 528 (Bc. Petra Kratochvílová, DiS.)

Hledáme aktivizační pracovnici na práci na práci ve službě domov se zvláštním režimem, pouze na zkrácený úvazek - tj. 4 hodiny denně.

Náplň práce:

- individuální a skupinová aktivizace seniorů, jež trpí demencí

- pracovní doba 8-12 hodin (možno přizpůsobit)

Požadujeme:

- etické chování vůči seniorům

- ukončené středoškolské vzdělání nejlépe v oboru pedagogika, sociální práce, ošetřovatelství apod., případně kurz pracovníka v sociálních službách

- trestní bezúhonnost(nutno doložit Výpisem z rejstříku trestů)

- kreativitu, trpělivost, fyzickou zdatnost a psychickou odolnost

Nabízíme:

- práci v příjemném kolektivu

- 7 platovou třídu + dodatkovou dovolenou

- výhody FKSP fondu (stravování, vitamíny, kulturní akce)

Možnost nástupu 1.12.2018, další informace poskytne personalistka na tel. 774 770 284